Поради батькам: домашнє завдання з дітьми

06-07-2020

У наш час технологій дуже важко обмежувати дітей у їхньому прагненні спілкуватися в мережі Інтернет та вивчати його простори. То чому б сучасним батькам не отримати трохи користі зі Всесвітньої Мережі?

В Інтернеті існує безліч ресурсів, що сприяють розвитку вашої дитини. Що ж до вивчення англійської мови – тут Інтернет ваш важливий і незамінний помічник.

Перше, що хотілося б порадити батькам – це YouTube. Наші діти дуже люблять мультсеріал «Смішарики», є його англомовна версія – Kikoriki

Мультфільм дасть дітям можливість дізнатися безліч нової та корисної лексики, пов'язаної з повсякденною діяльністю. Крім цього, у мультфільмі доступною мовою пояснюється виникнення тих чи інших явищ – діти зможуть розвинути кругозір.

Відомо, що в ранньому віці діти відмінно засвоюють іноземну мову через пісеньки та віршики. Тому чудовим помічником для батьків стане канал

 SuperSimpleSongs

Тут ви знайдете безліч цікавих пісень на будь-яку тему. Цей канал допоможе зробити вивчення мови цікавою та захоплюючою.

Super Simple TV – ще один корисний канал. Тут ваші діти зможуть не просто розвивати свої знання англійської мови, але також дізнаватися безліч нового про природу, науку і техніку, навчаться робити цікаві вироби.

Про нас

м. Дніпро, вул. Абхазька, 2

м. Дніпро, вул. Калинова, 21

м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 78

м. Дніпро, Героїв, 12

м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 26/28

м. Харків, вул. Героїв Праці 28

(068) 217-44-89

schoolfatcat@gmail.com